Bizi Sosyal Medyada Takip Edin |
BASIN BÜLTENLERİ RAPORLAR FUARLAR TR22 BÖLGESİ FOTO GALERİ İLETİŞİM

GÜNCEL

GÜNMARSİFED BİGA’DA İHRACAT ODAKLI PROJE ÇERÇEVESİNDE EĞİTİM SEMİNERİ DÜZENLEDİ.


GÜNMARSİFED Güney Marmara Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu; KOSGEB destekli Tematik Projesi “Güney Marmara İşletmeleri ve Girişimciliği Büyüyor” çerçevesinde Biga'da BİSİAD ile birlikte eğitim semineri düzenledi. 07 Nisan 2017 Cuma günü Biga Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda yapılan seminere Biga İş Dünyası temsilcileri ve GÜNMARSİFED Yöneticileri katıldı.

08 Nisan 2017 / Balıkesir – GÜNMARSİFED Güney Marmara Bölgesinin ihracat potansiyelini arttırmak maksadı ile KOSGEB destekli ve ihracat odaklı projesini 24 ay süre ile TR22 Bölgesinde gerçekleştirecek. Bu proje çerçevesinde gerçekleştireceği faaliyetlerden biri olan 8 adet eğitim seminerinin ilki Biga'da yapıldı.

Tiny Dhouses Yapı Sistemleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. #TinydHouses #TinyHouse #TinyHome #TinyHouseDesign #TinyHouseTürkiye #MobileHouse #MobileEv #TekerlekliEv #TinyHouseOnwheels  #ModulerHome #Modular #ModularBuilding  #Opsiyonel #MinimalistYaşam #MinimalistLiving  #Mini #HayalinizdekiMobilEviniz #TinyHouseOnWheels #TinyHouseLiving #DoğaEvi #YürüyenEv #TinyHouseMovement #Bungalow #Prefabrik #GardenHouse #KüçükEv #HobbyHouse #HouseBeautiful #KonaklamaSeminerde Dünya Gazetesi İhracat Sohbetleri köşe yazarı Şefik Ergönül “İhracat ve Güney Marmara İşletmeleri” konulu sunumu, İzgören Akademi Eğitmenlerinden Gökhan Yenipazar “ Satışın Şifreleri ” konulu sunumu gerçekleştirdi. Seminer sonunda GÜNMARSİFED Başkanı İsa Tamer Çelik ve BİSİAD Başkanı Zekai Baş konuşmacılara günün anısına plaket sundular. 

DERNEKLERİMİZ

ANASAYFA

Güncel Raporlar Derneklerimiz

GÜNMARSİFED

HakkımızdaYönetimYüksek İstişare KonseyiKomisyonlarBaşkanın Mesajı

 

ÜyelerTüzükEtikMisyonumuzVizyonumuzLogo
BASIN BÜLTENLERİ RAPORLAR FUARLAR
TR22 BÖLGESİ FOTO GALERİ İLETİŞİM
Dumlupınar Mah. Kazım Özalp Cad. No:10 Balıkesir/Merkez Telefon 0 266 244 10 17 Faks 0 266 249 59 47 E-mail info@gunmarsifed.org
© 2020 | Tüm Hakları Saklıdır
MND Ajans