Bizi Sosyal Medyada Takip Edin |
BASIN BÜLTENLERİ RAPORLAR FUARLAR TR22 BÖLGESİ FOTO GALERİ İLETİŞİM

GÜNCEL

GÜNMARSİFED Genel Kurulunu Yaptı. Yeni Başkan Abdullah BEKKİ oldu.

Güney Marmara Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu Kurban Bayramı öncesi 8. Olağan Genel Kurulunu yaptı. Yapılan Seçimler sonucunda Abdullah Bekki GÜNMARSİFED'in yeni başkanı oldu.

GÜNMARSİFED Genel Kurulunu Yaptı. Yeni Başkan Abdullah BEKKİ oldu.

 

Güney Marmara Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu Kurban Bayramı öncesi 8. Olağan Genel Kurulunu yaptı. Yapılan Seçimler sonucunda Abdullah Bekki GÜNMARSİFED'in yeni başkanı oldu. Çanakkale Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği Başkanı Semih Başaran Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü olarak seçilirken; Özge Aretlik GÜNMARSİFED'in ilk kadın Yönetim Kurulu Üyesi oldu.

24 Temmuz 2021 / Balıkesir – GÜNMARSİFED Güney Marmara Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu 8. Olağan Genel Kurulu Kurban Bayramı öncesi yapıldı.

Yapılan Seçimler sonucunda Abdullah Bekki GÜNMARSİFED'in yeni başkanı oldu. Yönetim Kurulunda; Çanakkale Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği Başkanı Semih Başaran Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü, önceki dönem başkanı İsa Tamer Çelik Başkan Yardımcısı, BANSİAD Başkanı Cengiz Küçükköseleci Başkan Yardımcısı, BİSİAD Başkanı İsmail Özer Başkan Yardımcısı, BAGİAD Başkanı Emrah Bilcanlı Başkan Yardımcısı, BASİAD Başkanı Ümit Baysal Sayman Üye olarak seçildiler. Özge Aretlik ÇASİAD'ı temsilen Yönetim Kuruluna Seçilen ilk kadın yönetim kurulu üyesi oldu. Yönetim Kurulunda yer alan diğer isim ise BANGİAD Başkanı Efe Can Akgün oldu.

 Genel Kurul'da Divan Başkanlığını BANSİAD önceki dönem başkanlarından Hakan Öztürk yaparken; üyeliklere Aytuğ Yarmaz ve Ceyhun Ercan seçildi.

Başkan Abdullah Bekki Genel Kurul'da yaptığı konuşmada: “Amacımız, “güçlü bir geleneği, güçlü bir geleceğe” taşımak. Bizi ayakta tutan, bu güzel bölgenin potansiyeline ve insanımıza olan inancımızdır. Güçlüyüz” demekle “güçlü şehir, güçlü ülke” olunmuyor! Ülkeleri ve şehirleri güçlü yapan; özgürlükler, demokrasi, hukukun üstünlüğü ve insan haklarına saygıdır.

 

Güçlü olmak; çoğulculuk, hoşgörü, adalet, dayanışma, kadın-erkek eşitliğinin sağlanması ve çağdaş bir eğitim sistemiyle mümkündür. Köklerini Cumhuriyet'te bulan bu değerler, Güney Marmara'nın hayalimizdeki geleceği için bize yolumuzda hep ışık olacak.

 

GÜNMARSİFED Balıkesir, Çanakkale, Bandırma, Biga işbirliğine büyük katkı verdi. Lakin, Güney Marmara'nın dünyadaki konumunu ve saygınlığını geliştirme borcumuz var! Güney Marmara'ya yeniden ve eskisinden daha da sağlam bir birlik ve beraberlik borcumuz var!

 

Bizler, elini taşın altına koyanlar değil, eli zaten taşın altında olanlarız. Bu ülkeye yatırım yapan, üretim yapan, istihdam sağlayan, risk alan iş insanları olarak bu ülkenin geleceği için canla başla çalışıyoruz, çalışmaya devam edeceğiz. Türkiye'ye daha istikrarlı ve daha güçlü bir ekonomi borcumuz var!” dedi.

 

Toplantının açılış bölümünde Dernek Başkanları birer konuşma yaparak Güney Marmara Bölgesinin ekonomisine birlikte çalışma kültürü ile yapılacak katkı ve bölgenin işbirliğinin geliştirmesine olan ihtiyaca değinerek bu konuda yapacakları çalışmalar ile ilgili kararlılıklarını dile getirdiler.


DERNEKLERİMİZ

ANASAYFA

Güncel Raporlar Derneklerimiz

GÜNMARSİFED

HakkımızdaYönetimDanışma KuruluKomisyonlarBaşkanın Mesajı

 

ÜyelerTüzükEtikMisyonumuzVizyonumuzLogo
BASIN BÜLTENLERİ RAPORLAR FUARLAR
TR22 BÖLGESİ FOTO GALERİ İLETİŞİM
Dumlupınar Mah. Kazım Özalp Cad. No:10 Balıkesir/Merkez Telefon 0 266 244 10 17 Faks 0 266 249 59 47 E-mail info@gunmarsifed.org
© 2020 | Tüm Hakları Saklıdır
MND Ajans