Bizi Sosyal Medyada Takip Edin |
BASIN BÜLTENLERİ RAPORLAR FUARLAR TR22 BÖLGESİ FOTO GALERİ İLETİŞİM

GÜNCEL

GÜNMARSİFED “GÜNMARSİFED TR22 BÖLGESİ İÇİN GÜÇLENİYOR, HAKLARI SAVUNUYOR.” Avrupa Birliği Sivil Düşün Projesini Uyguluyor.

GÜNMARSİFED “GÜNMARSİFED TR22 BÖLGESİ İÇİN GÜÇLENİYOR, HAKLARI SAVUNUYOR.” Avrupa Birliği Sivil Düşün Projesini Uyguluyor.

GÜNMARSİFED “GÜNMARSİFED TR22 BÖLGESİ İÇİN GÜÇLENİYOR, HAKLARI SAVUNUYOR.” Avrupa Birliği Sivil Düşün Projesini Uyguluyor.

Çatısı altındaki 7 dernek ve bini aşkın şirketi temsil eden Güney Marmara Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (GÜNMARSİFED), 2022 Yılının Başından bu yana Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı kapsamında başvurusu kabul edilen “GÜNMARSİFED TR22 Bölgesi için güçleniyor, hakları savunuyor” projesini uyguluyor.

16 Mayıs 2022 / Balıkesir – Güney Marmara Sanayi ve İş Dünyası federasyonu bir Avrupa Birliği Programı olan Sivil Düşün kapsamında uygulamakta olduğu proje ile İletişim becerilerini, gönüllü, destekçi ve paydaşları artırma becerini, farklı kurumlarla çalışma becerini, kaynak geliştirme ve bütçe yönetme becerilerini, politika geliştirme becerini, dijital becerilerini geliştiriyor.

Projenin odak alanları;

İş dünyası ve insan hakları,

Gelişme hakkı

İletişim hakkı, ifade medya ve basın özgürlüğü oluşturuyor.

GÜNMARSİFED Çatısı altındaki proje ekibi koordinasyonu ile çeşitli faaliyetler gerçekleştiriliyor. Faaliyetlerin bir kısmı federasyonun üye dernekler ile birlikte kapasite artırımına yönelik çalışmalardan oluşurken bir kısmı da TR22 Bölgesinde İş dünyası ve insan hakları, gelişme hakkı, iletişim hakkı, ifade medya ve basın özgürlüğü haklarının geliştirilmesine odaklanmaktadır.

 Proje kapsamında çeşitli toplantılar ve eğitim çalışmaları yapılmaktadır. Çanakkale'de yapılan bir eğitim çalışması ile dernek çalışanları bir araya getirilerek, gelişim ve kurumsal kapasite artırımı eğitimi verildi.

 Çeşitli toplantılar ile hakların savunulması ve güvence altına alınması noktasında projeye katkıları ve proje sonrası savunuculuğu sürdürülebilirliği konuları ele alındı. Hedef kitlenin iletişim bankası oluşturularak projeye katkı ve fikirlerinin alınması aşamasında çalışmalar yürütüldü.


DERNEKLERİMİZ

ANASAYFA

Güncel Raporlar Derneklerimiz

GÜNMARSİFED

HakkımızdaYönetimYüksek İstişare KonseyiKomisyonlarBaşkanın Mesajı

 

ÜyelerTüzükEtikMisyonumuzVizyonumuzLogo
BASIN BÜLTENLERİ RAPORLAR FUARLAR
TR22 BÖLGESİ FOTO GALERİ İLETİŞİM
Dumlupınar Mah. Kazım Özalp Cad. No:10 Balıkesir/Merkez Telefon 0 266 244 10 17 Faks 0 266 249 59 47 E-mail info@gunmarsifed.org
© 2020 | Tüm Hakları Saklıdır
MND Ajans