Bizi Sosyal Medyada Takip Edin |
BASIN BÜLTENLERİ RAPORLAR FUARLAR TR22 BÖLGESİ FOTO GALERİ İLETİŞİM

GÜNCEL

GÜNMARSİFED; TÜRKONFED Başkanı ve Heyeti ile Birlikte Balıkesir’de Bir Dizi Temaslar Gerçekleştirdi.

TÜRKONFED Cumhuriyetimizin 100. Yılında; Yüzüncü Yıl Buluşmaları kapsamında 26 üye federasyon aracılığı ile Türkiye genelinde gerçekleştireceği programa Balıkesir'den başladı. Bu program kapsamında TÜRKONFED Başkanı Süleyman Sönmez, GÜNMARSİFED Başkanımız Abdullah Bekki, TÜRKONFED Yönetim Kurulu Üyesi İsa Tamer Çelik, BANSİAD Başkanı Funda Dedeoğlu, BAGİAD Başkanı Emrah Bilcanlı, BİSİAD Başkanı İsmail Özer, BANGİAD Başkanı Kürşat İpek, ERGİAD Başkanı Özgür Kalafat, Üye Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri ve TÜRKONFED Genel Sekreterlik ekibi Balıkesir ziyaret programını gerçekleştirdi.  

GÜNMARSİFED; TÜRKONFED Başkanı ve Heyeti ile Birlikte Balıkesir'de Bir Dizi Temaslar Gerçekleştirdi.

Çatısı altındaki 7 dernek ve bini aşkın şirketi temsil eden Güney Marmara Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (GÜNMARSİFED) , üyesi olduğu TÜRKONFED Başkanı Süleyman Sönmez ve heyetini 20 Ocak 2023 Cuma günü Balıkesir'de ağırlayarak bir dizi temaslar gerçekleştirdi.

TÜRKONFED Cumhuriyetimizin 100. Yılında; Yüzüncü Yıl Buluşmaları kapsamında 26 üye federasyon aracılığı ile Türkiye genelinde gerçekleştireceği programa Balıkesir'den başladı.

Bu program kapsamında TÜRKONFED Başkanı Süleyman Sönmez, GÜNMARSİFED Başkanımız Abdullah Bekki, TÜRKONFED Yönetim Kurulu Üyesi İsa Tamer Çelik, BANSİAD Başkanı Funda Dedeoğlu, BAGİAD Başkanı Emrah Bilcanlı, BİSİAD Başkanı İsmail Özer, BANGİAD Başkanı Kürşat İpek, ERGİAD Başkanı Özgür Kalafat, Üye Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri ve TÜRKONFED Genel Sekreterlik ekibi Balıkesir ziyaret programını gerçekleştirdi.  

Heyet Balıkesir'deki temaslarına Organize Sanayi Bölgesinde Beksan Tel&Çivi ve Bekkiler Metal fabrikalarını ziyaret ederek başladı.

Paydaş ziyaretleri kapsamında; Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz,

Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun,

Balıkesir Sanayi Odası Başkanı Nazmi Yarış,

Balıkesir Ticaret Odası Başkanı Rahmi Kula,

Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hüseyin Bekki ziyaret edildi.

BASİAD Merkez Binasında BASİAD Başkanı Ümit Baysal ve Üyeler ile bir araya gelinerek istişare görüşmesi yapıldı. İstişare ve derinleşme toplantılarında saat 17'de Bandırma'da BANSİAD ev sahipliğinde yapılan toplantı ile devam edildi.

Çok olumlu ve işbirliği havasında geçen ziyaretlerde TÜRKONFED Başkanı Süleyman Sönmez, “Hayalimizdeki Türkiye'yi anlatan Yeni Dönem-Yeni Ufuklar Vizyon Belgesi”'ni aktarıp paylaştı. Başkan Sönmez ziyaretler esnasında Başkanlara TÜRKONFED Rozeti taktı.

100. Yıl Programının Bandırma ayağında Bandırma Sanayici ve İş İnsanları Derneği BANSİAD'ın 30. Kuruluş Yıl Dönümü dolayısı ile düzenlediği muhteşem GALA Gece'sine heyet olarak katılım sağlandı.


DERNEKLERİMİZ

ANASAYFA

Güncel Raporlar Derneklerimiz

GÜNMARSİFED

HakkımızdaYönetimYüksek İstişare KonseyiKomisyonlarBaşkanın Mesajı

 

ÜyelerTüzükEtikMisyonumuzVizyonumuzLogo
BASIN BÜLTENLERİ RAPORLAR FUARLAR
TR22 BÖLGESİ FOTO GALERİ İLETİŞİM
Dumlupınar Mah. Kazım Özalp Cad. No:10 Balıkesir/Merkez Telefon 0 266 244 10 17 Faks 0 266 249 59 47 E-mail info@gunmarsifed.org
© 2020 | Tüm Hakları Saklıdır
MND Ajans