Bizi Sosyal Medyada Takip Edin |
BASIN BÜLTENLERİ RAPORLAR FUARLAR TR22 BÖLGESİ FOTO GALERİ İLETİŞİM

GÜNCEL

GÜNMARSİFED; 10. Genel Kurulunu Yaptı.

Çatısı altındaki 8 dernek ve bini aşkın şirketi temsil eden Güney Marmara Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (GÜNMARSİFED) , 10. Genel Kurulu'nu (Mali Kurul) 04 Mart 2023 Cumartesi günü gerçekleştirdi.  Güney Marmara Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu delegelerinin katılımı ile 4 Mart 2023 Cumartesi günü mali genel kurulunu yaptı.

GÜNMARSİFED; 10. Genel Kurulu'nu Yaptı.

Çatısı altındaki 8 dernek ve bini aşkın şirketi temsil eden Güney Marmara Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (GÜNMARSİFED) , 10. Genel Kurulu'nu (Mali Kurul) 04 Mart 2023 Cumartesi günü gerçekleştirdi.

Güney Marmara Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu delegelerinin katılımı ile 4 Mart 2023 Cumartesi günü mali genel kurulunu yaptı.

Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Bekki'nin açılışını yaptığı genel kurulda Divan Başkanlığına Selçuk Savaş seçilirken divanın diğer üyeliklerine; Özge Aretlik ve Hüseyin Uz seçildiler.

 

Genel Kurula BASİAD, ÇASİAD, BANSİAD, BİSİAD, BAGİAD, BANGİAD ve ERGİAD delegeleri katılım sağladı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının ardından yapılan açılış konuşmalarında sırası ile GÜNMARSİFED Başkanı Abdullah Bekki, TÜRKONFED Yönetim Kurulu Üyesi İsa Tamer Çelik, ÇASİAD Başkanı Semih Başaran, BASİAD Başkanı Ümit Baysal, BİSİAD Başkanı İsmail Özer, BAGİAD Başkanı Emrah Bilcanlı, BANGİAD Başkanı Kürşat İpek ve ERGİAD Başkanı Özgür Kalafat söz aldılar.

 

Açılış konuşmalarına katılım sağlayan konuşmacıların tamamı Kahramanmaraş Merkezli deprem dolayısı ile hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet dileyerek; deprem dolayısı ile duydukları üzüntülerini dile getirdiler.

 

Genel Kurul'da açılış konuşmasını yapan GÜNMARSİFED Başkanı Abdullah Bekki: “Çok sayıda ilimizi etkileyen Kahramanmaraş merkezli deprem nedeniyle derin bir üzüntü içindeyiz.  Ülkemizin karşılaştığı en büyük afetlerden biri olan bu depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet diliyoruz. Yaralı olan vatandaşlarımıza acil şifalar diliyoruz.

 

Canla başla çalışan tüm kurtarma ekiplerine minnetlerimizi sunuyoruz. Afet nedeniyle birçok kurum, iş dünyası kuruluşları, meslek örgütleri, STK'lar, şirketler ve vatandaşlarımız bölgeye yardıma koştu. Biz de bu zorlu sürecin üstesinden gelmek için tüm üyelerimizle afetten zarar gören vatandaşlarımızın yanındayız. Kamu kurumlarımızla iletişim halinde acil ihtiyaçların karşılanması için yürütülen çalışmalara destek veriyoruz. Bu kadar büyük bir felaket, yol açtığı bireysel kayıplar ve travmaların yanı sıra sosyal ve ekonomik sorunlara ve toplumsal travmalara da yol açmaktadır.

 

Deprem bölgesinde kurtarma çalışmalarının en etkin biçimde ve süratle yapılabilmesi, yaraların sarılabilmesi ve ardından ekonomik sıkıntıların ve travmaların atlatılabilmesi, konuyla ilgili tüm kurum ve kuruluşların işbirliği ve koordinasyonu ile mümkündür. Gün birlik olma ve dayanışma günüdür. Üyelerimizin arasında da deprem bölgesinde yakınları olanlar var. Onların da acılarını paylaşıyoruz.

 

Diğer yandan da yaşanan bu büyük travmanın atlatılması ve hızla toplumsal hayatın düzenli akışına kavuşması gerekmektedir. Bu anlamda her birimizin üzerine düşen görevler var. Bu çerçevede bizlerde sorumluluk ve görevlerimizi daha iyi ve daha verimli yapma çabası içerinde olacağız.

 

2023 yılına federasyon olarak yeni bir üye derneğin federasyonumuza dahil olması mutluluğunu yaşadık. ERGİAD Erdek Genç İş İnsanları Derneği federasyonumuzun 8. Üye derneği oldu. Bu süreçte başta ERGİAD Başkanı Özgür Kalafat olmak üzere tüm ERGİAD Üyelerine teşekkür eder, iş dünyamız için başarılı çalışmalara imzalar atmalarını dilerim.” Dedi.


DERNEKLERİMİZ

ANASAYFA

Güncel Raporlar Derneklerimiz

GÜNMARSİFED

HakkımızdaYönetimYüksek İstişare KonseyiKomisyonlarBaşkanın Mesajı

 

ÜyelerTüzükEtikMisyonumuzVizyonumuzLogo
BASIN BÜLTENLERİ RAPORLAR FUARLAR
TR22 BÖLGESİ FOTO GALERİ İLETİŞİM
Dumlupınar Mah. Kazım Özalp Cad. No:10 Balıkesir/Merkez Telefon 0 266 244 10 17 Faks 0 266 249 59 47 E-mail info@gunmarsifed.org
© 2020 | Tüm Hakları Saklıdır
MND Ajans