Bizi Sosyal Medyada Takip Edin |
BASIN BÜLTENLERİ RAPORLAR FUARLAR TR22 BÖLGESİ FOTO GALERİ İLETİŞİM

GÜNCEL

GÜNMARSİFED; Üye Derneği BANGİAD Hizmet Binası Açılışı Yapıldı.

Çatısı altındaki 8 dernek ve bini aşkın şirketi temsil eden Güney Marmara Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (GÜNMARSİFED) , Üye Derneklerinden BANGİAD Bandırma Genç İş İnsanları Derneği Hizmet Binasının açılışı 10 Mayıs 2023 Çarşamba günü Bandırmada yapıldı.

BANGİAD Bandırma Genç İş İnsanları Derneği hizmet binası açılışı 10 Mayıs 2023 Çarşamba günü yapıldı. Açılış konuşmalarını sırası ile BANGİAD Başkanı Kürşat İpek, BANGİAD Eski Başkanı İsmail Çoban, GÜNMARSİFED Başkanı Abdullah Bekki, TÜRKONFED Yönetim Kurulu Üyesi İsa Tamer Çelik, Bandırma Ticaret Odası Başkanı Adem Yılmaz ve Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun yaptı.

 

Yeni hizmet vizyonu ile Bandırma ve Güney Marmara Bölgesine değer katma çabası ile başarılar elde eden BANGİAD hizmet binası açılışına; Bandırma Protokolü,  Bandırma ve yakın şehir iş dünyası temsilcileri ile sivil toplum temsilcileri katılım sağladı.

 

Açılış konuşmasını yapan BANGİAD Başkanı Kürşat İpek; BANGİAD'ın yeni hizmet vizyonu, Bölge kalkınması için yaptıkları çalışmalar ve yeni dönem yapacakları projeler ile ilgili bilgi verdi. Başkan İpek BANGİAD'a son dönemde çok sayıda kadın üyenin katıldığını ve girişimci kadınların sivil toplum örgütlerinde yer almasından büyük mutluluk duyduklarını ifade etti.

 

Programda konuşma yapan GÜNMASRİFED Başkanı Abdullah Bekki; Bandırma İş Dünyası ile bir arada olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.  Konuşmasına devam eden Başkan Bekki: “Ülkemizin çağdaş ve ekonomik refaha erişmesi adına; iş dünyasının sorunlarını dile getirebilen, bu sorunların çözülmesi için politika oluşmasına katkı veren federasyonlara ve BANGİAD gibi dernek örgütlenmelerine ihtiyacı var.

 

Artık çok iyi biliyoruz ki, demokratik standartlar yerleşmeden, piyasa ekonomisi ve refah mekanizmaları da tam olarak işlemiyor. Sivil toplum örgütlenmesi olmayınca, kararlar toplumsal tartışma ve uzlaşma kültüründen uzak bir zeminde sürüyor.

 

İşte tam da bu bağlamda Bandırma ve Güney Marmara Bölgesi İş Dünyasının ihtiyaç duyduğu iş birliğine, ortak sorunların dillendirilmesi ve çözüm yolları aranması, sevgi dolu ortak geleceğimize yatırım yapma adına bölge olarak Bandırma Genç İş İnsanları Derneği yükselen ve ihtiyaç duyulan bir değer olmaya devam edecektir.  BANGİAD'ın yeni hizmet binasının Bandırma İş Dünyasına hayırlı olmasını dilerken; Kürşat başkanı özellikle yeni kadın üyelerin katılımından dolayı tebrik ederim. “ dedi.

 


DERNEKLERİMİZ

ANASAYFA

Güncel Raporlar Derneklerimiz

GÜNMARSİFED

HakkımızdaYönetimDanışma KuruluKomisyonlarBaşkanın Mesajı

 

ÜyelerTüzükEtikMisyonumuzVizyonumuzLogo
BASIN BÜLTENLERİ RAPORLAR FUARLAR
TR22 BÖLGESİ FOTO GALERİ İLETİŞİM
Dumlupınar Mah. Kazım Özalp Cad. No:10 Balıkesir/Merkez Telefon 0 266 244 10 17 Faks 0 266 249 59 47 E-mail info@gunmarsifed.org
© 2020 | Tüm Hakları Saklıdır
MND Ajans