Bizi Sosyal Medyada Takip Edin |
BASIN BÜLTENLERİ RAPORLAR FUARLAR TR22 BÖLGESİ FOTO GALERİ İLETİŞİM

GÜNCEL

GÜNMARSİFED – BASİFED İŞ & GÜÇ BİRLİĞİ ORTAK TOPLANTISI

Çatısı altındaki 8 dernek ve bini aşkın şirketi temsil eden Güney Marmara Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu ile çatısı altında 13 derneği temsil eden Batı Anadolu Sanayici ve İş İnsanları Dernekleri Federasyonu (İzmir) ortak girişim ile Ayvalık'ta işbirliği teması ile bir araya geldi.

GÜNMARSİFED ve BASİAD ortaklığında; 1 Eylül 2023 Cuma günü Balıkesir, Çanakkale ve İzmir İş Dünyası temsilcileri Ayvalık'ta bir araya geldiler.

1 Eylül 2023 tarihinde Ayvalık'ta gerçekleştirilen “GÜNMARSİFED – BASİFED İŞ & GÜÇ BİRLİĞİ ORTAK TOPLANTISI” na Federasyon yöneticileri, dernek başkanları ve dernek yöneticileri katılım sağladılar.

Programın ilk bölümünde GÜNMARSİFED Başkanı Abdullah Bekki ve BASİFED Başkanı Mehmet Ali Kasalı birer konuşma yaptı. Başkanlar iş birliği toplantısı ile federasyonlar arasında model olacak ve iş dünyasına katkı sağlayacak bir çalışmayı uzun vadeli gerçekleştirmek istediklerini söylediler.

 

GÜNMASRİFED Genel Sekreteri Erdoğan Dur GÜNMARSİFED'İ tanıtan bir sunum yaparken; BASİFED Genel Sekreteri Sinan Gültekin BASİFED'i tanıtan bir sunumu gerçekleştirdi.

 

Toplantının 2. bölümünde toplantıya katılan dernek başkanları birer konuşma yaparak dernekleri ve faaliyetleri hakkında bilgiler verdiler. İkinci bölümün sonunda İzmir Milletvekili Haydar Altıntaş bir konuşma yaptı.

 

Programın 3. bölümünde Ekonomist Prof. Dr. Coşkun Küçüközmen genel ekonomik durum ile ilgili bir sunum yaparken yazar Dr. Serdar Şahinkaya; Cumhuriyetin 100. Yılı dolayısı ile Cumhuriyetin kuruluş yılları ve kuruluş yıllarında sanayi gelişimi konusunda bir sunum yaptı. Sunumlar katılımcılar tarafından tam not ve büyük beğeni aldı.

 

Programın son bölümünde ilk etap olarak 2 federasyon arasında yapılabilecek işbirliği ve proje ortaklıkları ele alındı. Son etapta katılımcıların bir birleri ile işbirliklerini arttırmak maksadı ile “Speed Networking” etkinliği başarı ile gerçekleştirildi. Toplantı sonrası “Speed Networking” etkinliğinin genişletilerek tüm üyelerin katılımına açık bir etkinlik şeklinde yapılması ve ilişkilerin genişletilerek devam ettirilmesi kararı verildi.

 

Toplantı sonrası bir röportaj ile değerlendirmede bulunan GÜNMARSİFED Başkanı Abdullah Bekki ve BASİFED Başkanı Mehmet Ali Kasalı toplantıdan büyük bir sinerji aldıklarını, işbirliği halinde neler yapılabilir konusunda önemli mesafe kat ederek işbirliği ile ilgili somut adım attıklarını ve bölge iş dünyası adına çok faydalı bir toplantıyı gerçekleştirmiş olmaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade ettiler.  

DERNEKLERİMİZ

ANASAYFA

Güncel Raporlar Derneklerimiz

GÜNMARSİFED

HakkımızdaYönetimDanışma KuruluKomisyonlarBaşkanın Mesajı

 

ÜyelerTüzükEtikMisyonumuzVizyonumuzLogo
BASIN BÜLTENLERİ RAPORLAR FUARLAR
TR22 BÖLGESİ FOTO GALERİ İLETİŞİM
Dumlupınar Mah. Kazım Özalp Cad. No:10 Balıkesir/Merkez Telefon 0 266 244 10 17 Faks 0 266 249 59 47 E-mail info@gunmarsifed.org
© 2020 | Tüm Hakları Saklıdır
MND Ajans